0 ks - 0,00€ s DPH
Váš košík je prázdny!

Zľava na celý nákup s kupónom EVENIT10ALL (neplatí na akciové produkty)

Sociálny podnik - EVENIT, s.r.o., r. s. p.

Spoločnosť EVENIT, s.r.o., r. s. p. získala štatút „Sociálny podnik“.  Jeho získaním zanikol štatút Chránenej dielne. Náhradné plnenie z chránenej dielne sa touto zmenou NEMENIA.

Chránená dielňa sa svojím hlavným poslaním, na ktorý je zriadená (zamestnávanie občanov so zdravotným postihnutím), najviac približuje k cieľom integračného sociálneho podniku, ktorého pozitívnym sociálnym vplyvom je podpora zamestnanosti prostredníctvom zamestnávania znevýhodnených a zraniteľných osôb (vrátane zdravotne znevýhodnených občanov).

Naďalej môžete realizovať zákazky cez našu spoločnosť

Nezabúdajte však, že náhradné plnenie nie je možné uplatňovať spätne a faktúra musí byť vystavená do konca kalendárneho roku (úhrady UPSVAR akceptuje do cca mesiaca nasled.roku), preto si nákup a úhradu našich produktov nenechávajte na poslednú chvíľu, ale radšej nás kontaktujte ihneď.

Máte 20-46 zamestnancov:  Máte povinnosť zamestnávať: 1 osobu so zdravotným postihnutím.
- výška povinného odvodu 1540 € - za nezamestnávanie osôb so zdravotným postihnutím a "pokuta" až 33 193,91 €.
- výška náhradného plnenia za nezamestnávanie osôb so zdravotným postihnutím pre rok 2023 je 1369 € - 
Ušetríte až 171 € Zadajte zákazku našej chránenej dielni, ušetríte rozdiel 171 € medzi zákazkou a zaplatením povinného odvodu a navyše v plnej miere získate darčeky, alebo produkty potrebné pre Vaše podnikanie.

Máte 47-78 zamestnancov:  Máte povinnosť zamestnávať: 2 osoby so zdravotným postihnutím.
- výška povinného odvodu 3080 € - za nezamestnávanie osôb so zdravotným postihnutím a "pokuta" až 33 193,91 €.
- výška náhradného plnenia za nezamestnávanie osôb so zdravotným postihnutím pre rok 2023 je 2738 € - 
Ušetríte až 342 € Zadajte zákazku našej chránenej dielni, ušetríte rozdiel 342 € medzi zákazkou a zaplatením povinného odvodu a navyše v plnej miere získate darčeky, alebo produkty potrebné pre Vaše podnikanie.

Máte viac ako 79 zamestnancov: ozvite sa nám, vypočítame Vám výšku náhradného plnenia a poradíme, aby ste mali započítané 100% náhradné plnenie.

Sme sociálny podnik a ponukou našich tovarov a služieb sa snažíme byť výhodným partnerom pre spoločnosti, ktoré zadaním zákazky našej chránenej dielni ušetria finančné prostriedky.

Ponúkame Vám náhradné plnenie – služby a tovar
Týmto spôsobom ušetríte svoje financie a získate za ne tovar alebo službu, ktorú skutočne využijete. Ako náhradné plnenie môžete využiť našu krajčírsku dielňu a dohodnúť sa na odbere produktov.

Pri výrobkoch našej chránenej dielne získate náhradné plnenie vo výške 100% z hodnoty tovaru, pri iných výrobkoch, ktoré predávame vo výške 10%.
Spokojnosť našich klientov napĺňame komplexnosťou služieb a tovaru, ktorý ponúkame.

Ako 100% náhradné plnenie môžete využiť:
Krajčírske práce a výroba: Na ušitie posteľných obliečok. Na plachty bavlnené, plachty jersey a froté. Na matracové chrániče. Vyšívanie loga na uteráky. Fleecové deky. Obrusy sviatočné, hotelové, teflónové. Cenové ponuky pripravujeme na mieru podľa množstva, rozmerov a materiálu.
Vybavenie pre materské školy. Pre sociálne zariadenia, pre hotely a penzióny a iné firmy, ktoré nás potrebujú. Máme tovar pre domácnosti. Našou prioritou je „šitie na mieru“.
Všetko presne podľa Vašich predstáv.
Vianočné a firemné darčeky: pripravujeme po dohode na mieru, nielen zo sortimentu ktorý máme na stránke
Administratívna práca: podľa konzultácie, čo zákazník potrebuje, archivácia, triedenie dokumentov, príprava podkladov pre účtovníkov.
Baliace činnosti: balenie výrobkov, vkladanie do obalov, atď., darčekové medové, čajové balíčky .....

Ako 10% náhradné plnenie môžete využiť:
Náhradne plnenie 10% sa vzťahuje na tovar ktorý nevyrábame, len predávame.
Podľa ponuky nášho e-shopu, alebo písomnej ponuky na vyžiadanie

Zákonné povinosti, ktoré predstavuju pre spoločnosti zamestnávajúce viac ako 20 zamestnancov, si môžete stiahnúť na tejto našej stránke.