0 ks - 0,00€ s DPH
Váš košík je prázdny!

Španielske deky juniorské
Španielske deky juniorské

Pre deti a staršie deti v teenegerskom veku máme deky zo značiek Manterol, Piel SA ,Belpla. Všetky deky sa vyrábajú v Španielsku a na Slovensku zľudovel aj ich názov. Ich jedinečnou vlastnosťou je hrejivosť, mäkkosť a jemnosť na dotyk aj po niekoľkých opraniach. Španielske deky sa nežmolkujú, je možné ich prať aj v pračke. Navyše tieto deky sú antialergické.
Pre naše väčšie deti sú to už klasické rozmery 160x220 cm. Deky obľubujé jednofarebné, alebo ešte s obľúbenými rozprávkovými postavičkami, prípadne kreslené jednoduché vzory. Deky skvele slúžia aj ako prehozy cez posteľ. Veď kto nemá školáka, ktorý rád pohodí aktovku rovno cez posteľ? :)
Neváhajte a spýtajte sa na náš názor. Poradíme a odporučíme pre Vás to najlepšie. Vynikajúca trvácnosť, pestrofarebnosť a stálofarebnosť dék, ktoré Vám vydržia veľa rokov bez žmolkovania. Na základe použitých kvalitných materiálov pri výrobe, tieto prikrývky nevytvárajú statickú elektrinu a preto nie sú náchylné k zachytávaniu prachu, čiže sú to jednoznačne antialergické deky. Prikrývky sú určené aj ako náhrada paplónov, prípadne sú vhodné aj ako prehoz cez posteľ, alebo pohovku.

Filter
Cena

****IBA DNES ***Zľava na obliečky MATEJOVSKÝ iba do vypredania TU
Zľava na celý nákup s kupónom EVENIT10ALL (neplatí na akciové produkty)

V tejto kategórii nie sú žiadne produkty.