0 ks - 0,00€ s DPH
Váš košík je prázdny!
kontakt
Nakúpte
priamo u Nás
v PEZINKU
Mapa
darcek
velkosti
Rozmer výrobku
Vám upravíme
Viac informácii
ihla

Španielske deky juniorské
Španielske deky juniorské

Pre deti a staršie deti v teenegerskom veku máme deky zo značiek Manterol, Piel SA ,Belpla. Všetky deky sa vyrábajú v Španielsku a na Slovensku zľudovel aj ich názov. Ich jedinečnou vlastnosťou je hrejivosť, mäkkosť a jemnosť na dotyk aj po niekoľkých opraniach. Španielske deky sa nežmolkujú, je možné ich prať aj v pračke. Navyše tieto deky sú antialergické.
Pre naše väčšie deti sú to už klasické rozmery 160x220 cm. Deky obľubujé jednofarebné, alebo ešte s obľúbenými rozprávkovými postavičkami, prípadne kreslené jednoduché vzory. Deky skvele slúžia aj ako prehozy cez posteľ. Veď kto nemá školáka, ktorý rád pohodí aktovku rovno cez posteľ? :)
Neváhajte a spýtajte sa na náš názor. Poradíme a odporučíme pre Vás to najlepšie. Vynikajúca trvácnosť, pestrofarebnosť a stálofarebnosť dék, ktoré Vám vydržia veľa rokov bez žmolkovania. Na základe použitých kvalitných materiálov pri výrobe, tieto prikrývky nevytvárajú statickú elektrinu a preto nie sú náchylné k zachytávaniu prachu, čiže sú to jednoznačne antialergické deky. Prikrývky sú určené aj ako náhrada paplónov, prípadne sú vhodné aj ako prehoz cez posteľ, alebo pohovku.

Filter
Cena
Výrobcovia
36
30
farba
11
1
4
179
5
materiál
250
veľkosť
165
Skladom
2

Vašou objednávkou podporujete zamestnanosť našich ZŤP ľudí. Ďakujeme!

 


Najpredávanejšie produkty