0 ks - 0,00€ s DPH
Váš košík je prázdny!

Anatomické vankúše
Anatomické vankúše

Anatomické vankúše si môžete vybrať z pomedzi klasických tvarov nazvaných , ktoré najviac pripomínajú štandardné vankúše, ale navyše spĺňajú najlepšie vlastnosti zdravotného vankúša. Ako alternatíva ku každému klasickému tvaru je aj anatomicky tvarovaný vankúš PARIS.

Jednotlivé vankúše sa od seba odlišujú ešte podľa vnútorného materiálu. Môžete si vybrať štandardný visokoelastický penový materiál LAZY FOAM , alebo Viscogreen penu obohatenú o vôňu z rastlinky Aloevera, prípadne HERBAL z výťažkov Slezu lesného. Pre každého, kto má problém s termoreguláciou je odporúčaný vankúš  TECHNOGEL. Novinkou je aj materiál LATEX pre najnáročnejších klientov.

Všetky vankúše podopierajú a vyrovnávajú do anatomicky správnej polohy 7 krčných stavcov, na ktoré už ortopedický matrac nepôsobí. Všetky anatomické vankúše Materasso sú dodávané v odzipsovateľnom poťahu z látky VELUR, čo umožňuje prateľnosť a zvyšuje hygienu. K dispozícii je aj možnosť zakúpenia samostatného poťahu  - náhradného odzipsovateľného poťahu na anatomické vankúše. Špeciálne tvarované vankúše prinášame od ScanQuiltu napríklad v tvare valca, podkovy, štvorlístka.

Prečítajte si a pozrite si prehľadnú tabuľku TU:

Filter
Cena
Výrobcovia
12
25
15
materiál
259
257
258
256
261
262
veľkosť
432
327
757
323
315
453
907
Skladom
2
Do VIANOC stíhame. Ak príde objednávka a tovar bude nedostupný - ihneď Vás kontaktujeme. Ďakujeme za dôveru, že nakupujete v našom sociálnom podniku. Z-BOXY bývajú preplnené a prichádza k omeškaniu dodania.