0 ks - 0,00€ s DPH
Váš košík je prázdny!
kontakt
Nakúpte
priamo u Nás
v PEZINKU
Mapa
darcek
velkosti
Rozmer výrobku
Vám upravíme
Viac informácii
ihla

Zadarmo preprava nad 60 Eur + obratová zľava do 10% z neakciových produktov. Ďakujeme, že nemusíme prepúšťať. Prosíme o Vašu podporu pri kúpe našich produktov, ktoré máme označené ihneď. Naše ZŤP dievčatá z predajničky aj v čase karantény môžu a potrebujú pracovať (vybavovanie objednávok, balenie).  DPD KURIÉR prijíma len platby kartou, alebo platba vopred pri objednávke na našom eshope.

O nás

 

Sme s Vami už od roku 2006

Náš sortiment tvorí bytový textil a doplnky, ktorých jedinečný vzhľad vynikajúco dotvára každý interiér.         
V súčasnosti ponúkame našim klientom bohatú škálu bytového textilu, ktorú tvoria deky, posteľné obliečky, prehozy, prestieradlá,návliečky, paplóny, vankúše a matrace. Tento sortiment dopĺňajú rovnako kvalitné bytové doplnky. Sú to dekoračné vankúše, obrusy, bytové vôňe, kozmetické a ošetrovacie prípravky. Na základe požiadaviek našich partnerov, sme do ponuky pridali kvalitné lokálne potravinárske výrobky, ako medy, medoviny, čaje, čokolády.
V časti kúpeľňa si viete vybrať kvalitné a značkové uteráky, osušky, župany, z ktorých si môžete vybrať tie, ktoré presne zodpovedajú Vašim predstavám. Spolu hravo vyčarujú z Vášho
domova miesto, ktoré bude jedinečne vystihovať Váš štýl a osobnosť.
Radosť však môžete spraviť nielen sebe, ale aj svojim blízkym, či rodinným priateľom. Určite sa potešia,ak ich prekvapíte originálnym darčekom v podobe rozličných doplnkov alebo vychytávok určených pre celú domácnosť.
Vďaka dynamickej, úzkej a intenzívnej práci našich aj externých spolupracovníkov  prešla naša rodinná firma rozsiahlym vývojom.

Našou snahou je v prvom rade výroba a predaj bytového textilu -  ktorý sa vyznačuje najvyššou  kvalitou zohľadňujúc aktuálne farebné trendy a materiály. Kvalitou však naše služby nekončia.
Našim zákazníkom vieme ponúknuť profesionálne poradenstvo  pri výbere a  úprave rozmerov výrobkov, či rôzne rady a tipy potrebné k špeciálnej starostlivosti o vybraný tovar. Preto nás v prípade akýchkoľvek otázok neváhajte kontaktovať.
Na Vaše otázky rada odpovie priamo majiteľka rodinnej firmy p. Hirnerová Mária. Je to odborníčka, ktorá sa už niekoľko rokov profesionálne a úspešne pohybuje v tejto sfére.
Vzhľadom k množstvu našich spokojných zákazníkov je aj naďalej našim cieľom, aby sme náš sortiment neustále dopĺňali o novinky, ktoré sú praktické a využiteľné v každodennom živote. Sme radi, že ste navštívili našu stránku a veríme, že Vás naša široká ponuka zaujme. Budeme nesmierne radi, ak sa pridáte k našim ďalším zákazníkom.

Naše kontakty