0 ks - 0,00€ s DPH
Váš košík je prázdny!
Ďakujeme, že nákupom podporujete prácu ZŤP zamestnancov sociálneho podniku EVENIT.

 

Kontakt

 

Kontaktné miesta

Volám sa Mária Hirnerová a som majiteľka EVENITu. Nie som len majiteľ, som jednou zo zamestnancov sociálneho podniku EVENIT,s.r.o. RSP. Na mňa sa môžete obrátiť ak chcete našiť zákazky pre materské školy, hotely a iné prevádzky, upravovať rozmery pre zakúpené produkty v rámci maloobchodu, ktorého ponuka je na www.evenit.sk

Registrované sociálne podniky sú v rámci sociálneho aspektu favorizované a je možné nám zadať zákazku jednoduchšie (vyhradené zákazky, výnimky z postupov verejného obstarávania), čím verejný obstarávateľ môže napĺňať kvóty pre povinné sociálne hľadisko vo vyhlásených verejných obstarávaniach. 

EVENIT,s.r.o. RSP  registrovaný sociálny podnik
Odberné miesto, predajňa, sklad
M.R.Štefánika 17, 90201 Pezinok
PO-PIA: 09:00-18:00
SO: 09:00-12:00


E-Mail:  evenit@evenit.sk

Predstavujem Vám moje dievčatá a toto číslo slúži na objednávanie tovaru (reklamácie a odstúpenie od zmluvy poprosíme cez evenit@evenit.sk) :

 +421 915 443 055

Kristína Nogová

Kristínka Nogová pracuje u nás od roku 2015. Ona je náš hlavný priamy kontakt so zákazníkmi na predajni. Veľmi rada Vám osobne poradí, navrhne a povie aj osobné skúsenosti s tovarom. Matematika jej ide dobre, v číslach je doma :) Keďže má z nás štyroch najkrajší krasopis, blahoželania vložené do balíčkov sú najčastejšie písané jej rukou. Má rada psíkov a pod jej dohľadom je naša predajňa dog-friendly.

Hanka Gregušová

Hanka Gregušová, zastupuje evenit od roku 2014. Venuje sa zákazníkom najmä na Facebooku a na našej zákazníckej linke. Môžete sa na ňu obrátiť s akýmkoľvek dotazom. Ak náhodou nebude vedieť, určite zistí a zavolá Vám späť. Niektorí zákazníci si želajú tovar pred odoslaním detailnejšie nafotiť, prípadne premerať. To je tiež jedna zo služieb, s ktorou sa na ňu môžete bez problémov obrátiť.

Ivetka Federová

Ivetka Federová, dohliada na nás ako zodpovedná vedúca a pracovný asistent ZŤP zamestnancov. Udržuje nad nami kontrolu a stará sa o  rýchle expedovanie objednávok. Má obrovskú pamäť, čo sa nám všetkým častokrát zíde. Zmysel pre dizajn, aranžovanie a poriadok je jej veľkou prednosťou. Keď si zákazník želá tovar špeciálne zabaliť ako darček, Ivetka má niekoľko variantov, ako by to mohlo pekne vyzerať.  Je to superžena :)

Ingrid Mosná

Ingrid Mosná rozšírila náš tím v roku 2021. Je u nás pracovne najmladšia, ale veľmi rýchlo si zvykla na náš babský kolektív. Spolu s Kikou kraľujú našej predajni a zlepšujú skóre všetkým blondínkam. Má rada ružovú, spánok a je náš fashion guru. Jej veľkým plusom je pohoda a kľud. Aj preto sa v našom ženskom tíme nehádame... skoro vôbec. A keby náhodou, rada nám zaleje čaj na pevné nervy.

Marta Adamjaková

Marta Adamjaková  nabúrala image našej blondínkovskej firmy a trefne pomenúva veci, ktoré sa bojíme povedať nahlas. Inšpiruje svojimi textami nielen nás, ale aj Vás na svojom blogu. Všetko čo vidíme na FB, Instagrame, alebo čítate v článkoch tu, za posledné mesiace popísala svojím bystrím očkom...a mimochodom, môžete s ňou skonzultovať zdravotný stav svojho domáceho miláčika, kedže sa najprv netrafila a vyštudovala zverolekárčinu:).

Prevádzkovateľ: EVENIT, s.r.o, RSP(Spoločnosť  je zapísaná v ORSR vložka č.85960/B)
v zast.: Mgr. Hirnerová Mária
90026 Slovenský GROB, Obchodná 784/8
IČO: 43919073, DIČ: 2022521897, IČ DPH: SK2022521897
Číslo účtu: SK5602000000003079341054
Tu sme všetky spolu pred našou predajňou.
predajňa3
predajňa 2
Naše dievčatá na predajni EVENIT
predajňa