0 ks - 0,00€ s DPH
Váš košík je prázdny!
kontakt
Nakúpte
priamo u Nás
v PEZINKU
Mapa
darcek
velkosti
Rozmer výrobku
Vám upravíme
Viac informácii
ihla

Zadarmo preprava nad 60 Eur + obratová zľava do 10% z neakciových produktov. Ďakujeme, že nemusíme prepúšťať. Prosíme o Vašu podporu pri kúpe našich produktov, ktoré máme označené ihneď. Naše ZŤP dievčatá z predajničky aj v čase karantény môžu a potrebujú pracovať (vybavovanie objednávok, balenie).  DPD KURIÉR prijíma len platby kartou, alebo platba vopred pri objednávke na našom eshope.

Vankúš CLASSIC Zips, málo objemný

Skladové číslo: SCQ13050
SKU: SCQ-VA-069
Cena: 32,88€
Cena bez DPH: 27,40€

Dostupné možnosti

*
*
Dostupnosť: 3-6 dni
Množstvo: ks
 
Obľúbený produkt Porovnať produkt

Vankúše CLASSIC patria k našim najpredávanejším vankúšom. Jemné vlákna v tvare vločky sú nafúkané do prešitého návleku, ktorý má aj zips kvôli možnosti regulácie množstva výplne. Vankúš CLASSIC málo objemný má oproti bežnému vankúšu asi o 1/3 menej výplne pre lepšiu možnosť regulácie jej množstva. Je vhodný k typom prikrývok CLASSIC, DUPLEX PLUS, alebo THERMO PLUS. Povrchová tkanina je zo zmesového materiálu, ktorý má ideálne úžitkové vlastnosti, je pevný, ľahký, príjemný na dotyk a dostatočne splývavý. Pre reguláciu množsva ponúkame Vám aj náhradnú výplň do vankúšov.

MATERIÁL: 35% bavlna 65%polyester
ZAPÍNANIE: zips - je možné regulovať výplň
VÝPLŇ: 100% polyester - jemné duté priestorovo tvarované vlákna scansoft v tvare vločky
PRANIE: 60 - 95°C, Vankúše odporúčame prať po 6 - 12 mesiacoch. Vždy udržujte, prosím, podľa vyznačených symbolov a perte s 1/3 obvyklej dávky pracieho prášku, minimálne 5x plákať a odstreďovať maximálne 30 sekúnd.