0 ks - 0,00€ s DPH
Váš košík je prázdny!
Dnešný zľavový kód 10% na neakciový sortiment: EVENIT10ALL. Vypredávame dekoračné vankúše, zľavy 40-50%. Posledné kusy ihneď k odberu. Všetky vzory nájdete tu

Posteľné návliečky JOSEF LADA Vodník v zime

Skladové číslo:
SKU: MJY-POLI-001
Cena: 58,00€
Cena bez DPH: 48,33€

Dostupné možnosti

*
*
Skladom: 4-7 dní
Množstvo: ks
 
Obľúbený produkt Porovnať produkt

ROZMERY: základné rozmery su typizované ako 140x200, 140x220, 210x240cm. Akýkoľvek rozmer atyp napríklad 200x210, 200x200 zmenšujeme - a nie je možné odstúpiť od zmluvy pri zmenšenom rozmere.
Popis vzoru: Pozvite k sebe domov čaro nestarnúcich kresieb Josefa Ladu, ktoré sú pre mnohých z nás symbolom detstva, harmonického vidieka a českej tradície. Rozprávkovú atmosféru do vašej spálne vnesú obliečky Vodník v zime. O zdravý a príjemný spánok sa postará hebká a jemná 100% bavlna. Obliečky bavlna deluxe digitál sú potlačené najmodernejšou digitálnou tlačou, ktorá zaisťuje vysoko precízne detaily. Zapínanie uľahčí komfortný zipsový uzáver.

Popis obliečok: Komfortné zipsové zapínanie  je samozrejmosťou. Ak máte iné rozmery prikrývok, radi Vám ich upravíme ( možné je iba zmenšenie ), stačí si požiadavku pripísať do poznámky v objednávke. Obliečky si dlho zachovávajú nádherné farby aj po veľa opraniach.

Materiál: 100% bavlna, ponúkame v rôznom prevedeni
Bavlna de luxe - jemná bavlna, hladká, pevná
Krep de luxe - jemná bavlna, vlnovkove prevedenie - jednoduchá údržba nie je nutné žehliť.
Flanel de luxe - jemná bavlna, teplé prevedenie ako počesaná bavlna
Bavlnený satén - jemná bavlna, hladká, lesklá - nie je nutné žehliť, najluxusnejšie prevedenie zo všetkých materiálov

Starostlivosť: pred prvým použitím posteľné návliečky dôkladne vyperte na plný cyklus prania (nie skrátenie pranie na 30min.), posteľné návliečky perte na 40°C oddelene (ani s posteľnou plachtou) pracím práškom na farebné prádlo. Perte rubom (farebnou stranou dovnútra).Šetrne odstreďujte. Po vypraní návliečky ihneď vyberte z práčky a zaveste. Posteľné návliečky môžete sušiť na intenzitu "vlhké k žehleniu". Posteľné návliečky žehlite na bavlnený program, nemandlovať. Je dôležite posteľné obliečky dokladne 1.krát oprať, odstránia sa zvyškové farby, pri  krátkych praniach na nižších teplotách sa môžu zvyškové farby zaprať do obliečok. Ak to spozorujete, operte obliečky ešte raz a farba sa odstráni praním.