0 ks - 0,00€ s DPH
Váš košík je prázdny!

Zľava na celý nákup s kupónom EVENIT10ALL (neplatí na akciové produkty)

Posteľné návliečky digitál Isabelle

Skladové číslo:
SKU: MJY-POBA-040
Cena: 45,50€
Cena bez DPH: 37,92€

Dostupné možnosti

*
*
Skladom: IHNEĎ
Množstvo: ks
 
Obľúbený produkt Porovnať produkt

Zvončeky, fialky, nevädze sedmokrásky a množstvo ďalších lúčnych kvetov zdobia bavlnené posteľné obliečky Isabelle. Kvietky v prevažujúcich modrofialových tónoch sa prelínajú na krémovo bielom podklade a nechýbajú samozrejme ani drobní motýlikovia. Nechajte svoju spálňu rozkvitnúť! Vďaka najmodernejšej digitálnej tlači vyniká vzor v precíznom detaile.
Obliečku na vankúš aj na prikrývku tvorí z oboch strán rovnaký.

Popis obliečok: Obliečky majú zipsové zapínanie. Obliečky bavlna deluxe digitál sú vytlačené najmodernejšou digitálnou tlačou, ktorá zaisťuje vysoko precízny detail. 
Dostupná služba: Ak máte neštandardné rozmery obliečky , radi Vám ich na mieru upravíme ( možné je iba zmenšenie ) , stačí si napísať požadované rozmery do poznámky v objednávke (spoplatnená služba)
Zloženie: 100% bavlna, návliečky majú ZIPS
Cena je kalkulovaná pre základný rozmer 1x140x200 cm+1x70x90 cm.
Starostlivosť: podľa štítku na posteľnej súprave. Návliečky perte na 40 C oddelene (ani s prestieradlom), pracím prostriedkom na farebné prádlo. Perte naruby (potlačou dovnútra). Po vypraní návliečky ihneď vyberte a zaveste. Sušenie jemné, príp. "vlhké k žehlieniu". Chemicky nečistiť, nepouzívať bielidlá, nemadlovať. Táto starostlivosť Vám zabezpečí dlhé roky spokojnosti.