0 ks - 0,00€ s DPH
Váš košík je prázdny!
kontakt
Nakúpte
priamo u Nás
v PEZINKU
Mapa
darcek
velkosti
Rozmer výrobku
Vám upravíme
Viac informácii
ihla

Sklenené fľaše
Sklenené fľaše

Viete prečo je sklenená fľaša zdravšia ako plastová?

Môžete ju používať opakovane, a tak šetriť životné prostredie. Sklenená fľaša je environmentálne šetrná, keďže je teoreticky nekonečne recyklovateľná. Sklo je nereagujúci materiál, ktorý nevylučuje žiadne látky v kontakte s vodou. Voda v sklenenej fľaši ostáva bez aróm a pachov. Sklenená fľaša Equa – je navyše chránená plsteným alebo silikónovým obalom proti rozbitiu.
- obyčajné plastové fľaše - tzv. jednorazové v bežných obchodoch naplnené vodou sa niekedy rozkladajú až 700 rokov. Vedeli ste že 90 % z ceny fľaškovej vody z PET fľaše tvorí cena jej plastového obalu a 80% PET fliaš sa nikdy nezrecykluje ?  Bisfenol A (BPA) a antimón (stibium) sú dve nebezpečné chemické látky, ktoré sa môžu dostať do organizmu uvoľnením z PET fliaš.

Filter
Cena
Výrobcovia
190
201
materiál
630
633
632
Skladom
2

Zadarmo preprava nad 60 Eur + obratová zľava do 10% z neakciových produktov. Ďakujeme, že nemusíme prepúšťať. Prosíme o Vašu podporu pri kúpe našich produktov, ktoré máme označené ihneď. Naše ZŤP dievčatá z predajničky aj v čase karantény môžu a potrebujú pracovať (vybavovanie objednávok, balenie).  DPD KURIÉR prijíma len platby kartou, alebo platba vopred pri objednávke na našom eshope.