0 ks - 0,00€ s DPH
Váš košík je prázdny!
kontakt
Nakúpte
priamo u Nás
v PEZINKU
Mapa
darcek
velkosti
Rozmer výrobku
Vám upravíme
Viac informácii
ihla

Zadarmo preprava nad 60 Eur + obratová zľava do 10% z neakciových produktov.  Ďakujeme za Vaše objednávky. Prosíme o Vašu podporu prednostne - pri kúpe našich produktov, ktoré máme označené ihneď. Naše ZŤP dievčatá sú Vám k dispozícií aj pri telefonickom poradenstve. 20% zľava ako poďakovanie na neakciové produkty len do 31.5.2020 -- FB15220

Posteľné obliečky SATÉN DESIGN 0299/1

Skladové číslo:
SKU: SCQ-POBS-001
Cena: 77,70€
Cena bez DPH: 64,75€

Dostupné možnosti

*
*
Skladom: 3-6 dni
Množstvo: ks
 
Obľúbený produkt Porovnať produkt

Posteľná bielizeň SATÉN PLUS je vyrobená zo špeciálne upravených jemných bavlnených priadzí. Okrem nežehlivej úpravy má táto posteľná bielizeň aj antibakteriálnu úpravu, ktorá zabraňuje výskytu bakterií a plesní. Antibakteriálna úprava je stála pri praní do 60°C. Luxusná potlačená tkanina zo 100% bavlny najvyššej kvality z jemných dlhovlákenných česaných priadzí v atlasovej väzbe vytvára dojem hladkosti a lesku. Je k dispozícii v nežehlivej úprave, pri správnom sušení nevyžaduje žiadne žehlenie.

Tento typ posteľnej bielizne patrí medzi luxusné výrobky. Posteľná bielizeň je vyrobená zo špeciálne upravených jemných bavlnených priadzí, ktoré vytvárajú jemný lesk.  Okrem zaujímavého dizajnu  iste oceníte jednoduchú údržbu, keďže posteľná bielizeň má nežehlivú a antibakteriálnu úpravu.

Materiál:     100% dlhovlákenná česaná bavlna
Rozmery:    cena je stanovená pre základný rozmer 1x 70x90+140x200