0 ks - 0,00€ s DPH
Váš košík je prázdny!
kontakt
Nakúpte
priamo u Nás
v PEZINKU
Mapa
darcek
velkosti
Rozmer výrobku
Vám upravíme
Viac informácii
ihla

Zadarmo preprava nad 60 Eur + obratová zľava do 10% z neakciových produktov.  Ďakujeme za Vaše objednávky. Prosíme o Vašu podporu prednostne - pri kúpe našich produktov, ktoré máme označené ihneď. Naše ZŤP dievčatá sú Vám k dispozícií aj pri telefonickom poradenstve. 20% zľava ako poďakovanie na neakciové produkty len do 31.5.2020 -- FB15220

Zimné obliečky so štvorčekmi FLANEL 1417/1

Skladové číslo:
SKU: SCQ-POFL-001
Cena: 34,80€ 41,50€
Cena bez DPH: 29,00€ 34,58€

Dostupné možnosti

*
*
Skladom: IHNEĎ
Množstvo: ks
 
Obľúbený produkt Porovnať produkt

Okrem nočnej košele alebo pyžamy z flanelu teraz môžete mať aj flanelovú posteľnú bielizeň.  FLANEL patrí k tým druhom obliečok, ktoré využijete hlavne v zimných mesiacoch, pretože počesaná tkanina, z ktorej sú obliečky  ušité, je predovšetkým teplá, mäkká, pohodlná a navyše sa ľahko udržiava. Zapínanie na zips uľahčuje manipuláciu pri prezliekaní.

Starostlivosť: Posteľnú bielizeň odporúčame pred použitím 2x vyprať, aby sa vyplavila zostatková farba (v tomto prípade bielizeň perte z lícnej strany). Prípadné zafarbenie svetlých častí sa pri následnom praní vyperie. Bielizeň je potrebné prať samostatne a nemiešať s iným prádlom. Použite prací prášok na farebné prádlo. Na farebnú bielizeň nepoužívajte agresívne pracie prášky určené na pranie bielej bielizne. Pri praní vždy dodržujte ošetrovacie symboly a maximálnu teplotu uvedenú na každom výrobku.

Materiál: 100% bavlna

Rozmer: 70x90+140x200cm, na zips