0 ks - 0,00€ s DPH
Váš košík je prázdny!
Nakúpte
priamo u Nás
v PEZINKU
Mapa
Rozmer výrobku
Vám upravíme
Viac informácii

Posteľné návliečky Afrodita teracota

Skladové číslo: MJY16902
B1code: MJY-POBA-008
Cena: 33,40€
Cena bez DPH: 27,83€

Dostupné možnosti

*
*
Dostupnosť: 3-6 dni
Množstvo: ks
 
Obľúbený produkt Porovnať produkt

Nadčasová noblesa bohatého ornamentálneho vzoru sa odráža v jedinečnom dezéne AFRODITA TERACOTA . Motív je dominantný v spodnej časti obliečky a smerom k hornému okraju ustupuje až do podoby jemnej čipky . Spodná strana obliečky má o stupeň tmavší modrý základ než horná strana a v ploche sú rozosiate svetlé krajkové vzory . Vankúš 70 * 90 je z oboch strán rovnaký .
Obliečky na vankúšiky 40 * 40 sa šijú z materiálu použitého na spodnú stranu posteľnej obliečky .

Zloženie: 100% bavlna, návliečky majú zapínanie na ZIPS
Cena je kalkulovaná pre základný rozmer 1x140x200 cm+1x70x90 cm.
Iný rozmer vyberte z ponuky (pokiaľ je dostupný)

Starostlivosť: podľa štítku na posteľnej súprave. Návliečky perte na 40 C oddelene (ani s prestieradlom), pracím prostriedkom na farebné prádlo. Perte naruby (potlačou dovnútra). Po vypraní návliečky ihneď vyberte a zaveste. Sušenie jemné, príp. "vlhké k žehlieniu". Chemicky nečistiť, nepouzívať bielidlá, nemadlovať.
Táto starostlivosť Vám zabezpečí dlhé roky spokojnosti.

BAVLNA D E L U X E :
Nový produkt na trhu, ktorý spĺňa kvalitatívne kritéria súčasnej, najmodernejšej technologie v symbióze potlače s bavlnou. Na obliečkach tohoto typu je použitá veľmi kvalitná bavlna, zušľachtená mercerovaním, tzn vyššia pevnosť, afinita k farbivám(veľmi dobré spojenie farby  s látkou), lesk použitej priadze a jeho príjemný dotyk. K potlači sú použité najmodernejšie re-aktivní farby, ktoré sa aktivne spájajú s látkou. Tento luxusný výrobok je samozrejme ochránený komfortným zipsovým uzatváraním. Produkt spĺňa požiadavky trhu, jeho ponukou bol ponúknutý  chýbajúci mezičlánok, tzn. bavlna standard a bavlna so saténovou úpravou.