0 ks - 0,00€ s DPH
Váš košík je prázdny!
kontakt
Nakúpte
priamo u Nás
v PEZINKU
Mapa
darcek
velkosti
Rozmer výrobku
Vám upravíme
Viac informácii
ihla

Posteľné návliečky Felicita

Skladové číslo:
SKU: MJY-POFL
Cena: 39,40€
Cena bez DPH: 32,83€

Dostupné možnosti

*
*
Skladom: IHNEĎ
Množstvo: ks
 
Obľúbený produkt Porovnať produkt

Popis vzoru: Elegantný zimný motív obliečky Felicita pristane každej modernej spálni. Sviatočnú atmosféru podčiarkne biela farba s vínovou, ktorá vytvára z drobných hviezdičiek siluety stromčekov. Spodnú stranu obliečky na prikrývku tvorí mozaikový kruhový dekor. Obliečka na vankúš je z oboch strán rovnaká.

Popis obliečok: Komfortné zipsové zapínanie  je samozrejmosťou. Ak máte iné rozmery prikrývok, radi Vám ich upravíme ( možné je iba zmenšenie ), stačí si požiadavku pripísať do poznámky v objednávke. Obliečky si dlho zachovávajú nádherné farby aj po veľa opraniach.

Materiál: 100% bavlna, ponúkame v rôznom prevedeni
*Bavlna de luxe - jemná bavlna, hladká, pevná
*Krep de luxe - jemná bavlna, vlnovkove prevedenie - jednoduchá údržba nie je nutné žehliť.
*Flanel de luxe - jemná bavlna, teplé prevedenie ako počesaná bavlna
*Flanel prémium-vďaka odlišnej väzbe tkaniny je povrch prémiového flanelu ešte jemnejšie (na dotyk je takmer "zamatový").
*Bavlnený satén - jemná bavlna, hladká, lesklá - nie je nutné žehliť, najluxusnejšie prevedenie zo všetkých materiálov

Starostlivosť: pred prvým použitím posteľné návliečky dôkladne vyperte na plný cyklus prania (nie skrátenie pranie na 30min.), posteľné návliečky perte na 40°C oddelene (ani s posteľnou plachtou) pracím práškom na farebné prádlo. Perte rubom (farebnou stranou dovnútra).Šetrne odstreďujte. Po vypraní návliečky ihneď vyberte z práčky a zaveste. Posteľné návliečky môžete sušiť na intenzitu "vlhké k žehleniu". Posteľné návliečky žehlite na bavlnený program, nemandlovať. Je dôležite posteľné obliečky dokladne 1.krát oprať, odstránia sa zvyškové farby, pri  krátkych praniach na nižších teplotách sa môžu zvyškové farby zaprať do obliečok. Ak to spozorujete, operte obliečky ešte raz a farba sa odstráni praním.