0 ks - 0,00€ s DPH
Váš košík je prázdny!
kontakt
Nakúpte
priamo u Nás
v PEZINKU
Mapa
darcek
velkosti
Rozmer výrobku
Vám upravíme
Viac informácii
ihla

Paplón MEDIC SILVER AS/AB

Skladové číslo:
SKU:
Cena: 136,80€
Cena bez DPH: 114,00€

Dostupné možnosti

*
*
*
Dostupnosť: 1-3 dni
Množstvo: ks
 
Obľúbený produkt Porovnať produkt
Paplón MEDIC SILVER je určený pre alergikov a všade tam, kde sú vysoké nároky na hygienické prostredie a pokojný, ničím nerušený spánok. Je vhodný na celoročné použitie. Kvalitné antibakteriálne výplňové materiály svojim charakterom zaručujú odolnosť voči mikroorganizmom a zabraňujú ich existencii a pretrvávaniu vo výrobku. Tkanina použitá na jeho výrobu obsahuje strieborné vlákno. Medicínske účinky striebra zaručujú antibakteriálny účinok, antistatické vlastnosti, tepelno-vodivý účinok, permanentný a prírodný efekt.
Striebro používajú ľudia na ochranu svojho zdravia už stovky rokov. Už v dávnej minulosti sa striebro používalo ako liek. Jeho antimikrobiálne účinky poznala už staroindická medicína. V starom Ríme sa striebro bežne používalo ako prostriedok pôsobiaci proti mikroorganizmom.
 
MATERIÁL: 60,1% bavlna 38,7% polyester 0,9% polyamid 0,3% striebro
VÝPLŇ: 100% polyester - jemné duté priestorovo tvarované antibakteriálne vlákna obsahujúce striebro
HREJIVOSŤ:***
GRAMÁŽ: 300 g/m2
PRANIE: 60 °C, Paplóny odporúčame pri bežnom používaní prať po 2 - 3 rokoch a pravidelne vetrať. Vždy udržujte, prosím, podľa vyznačených symbolov a perte s 1/3 obvyklej dávky pracieho prášku, minimálne 5x plákať a odstreďovať maximálne 30 sekúnd, aby nedošlo k poškodeniu výplne. Vzhľadom k objemu paplónov je možné prať ich v práčkach s objemom bubna minimálne 7 kg suchej bielizne, inak by mohlo dôjsť k poškodeniu práčky.