0 ks - 0,00€ s DPH
Váš košík je prázdny!
kontakt
Nakúpte
priamo u Nás
v PEZINKU
Mapa
darcek
velkosti
Rozmer výrobku
Vám upravíme
Viac informácii
ihla

Zadarmo preprava nad 60 Eur + obratová zľava do 10% z neakciových produktov. Ďakujeme, že nemusíme prepúšťať. Prosíme o Vašu podporu pri kúpe našich produktov, ktoré máme označené ihneď. Naše ZŤP dievčatá z predajničky aj v čase karantény môžu a potrebujú pracovať (vybavovanie objednávok, balenie).  DPD KURIÉR prijíma len platby kartou, alebo platba vopred pri objednávke na našom eshope.

Paplón ALOEVERA celoročný

Skladové číslo:
SKU: MSS-PA-005
Cena: 64,40€ 69,72€
Cena bez DPH: 53,67€ 58,10€

Dostupné možnosti

*
*
*
Dostupnosť: 3-6 dni
Množstvo: ks
 
Obľúbený produkt Porovnať produkt
Akcia
Paplón ALOEVERA celoročný

Extrakty z kaktusu AloeVera blahodarne pôsobia na kožu a posilňujú relaxačné účinky pánku. Paplón počas používania postupne uvoľňuje extrakty zo svojich vlákien, ktoré zabezpečujú ničenie baktérií a roztočov. Úprava antimosquito vás chráni pred komármi a zabezpečuje pokojný a nerušený spánok.

FARBA: zelená (upozornenie: v prípade že používate svetlé, alebo biele obliečky, povrchová látka paplónu môže presvitať)
Poťahová látka: zmesová tkanina bavlna/PES, ALOEVERA úprava
Termovýplň - paplón: Hollow-Fill vlákno s tvarovou pamäťou, gramáž 400 g/m2
Rozmer: 140x200cm, rozmery na objednanie do 6 pracovných dní :  200x240cm
Hrejivosť:***, štandardná celoročná
Pranie: 60 - 95 °C, Paplóny odporúčame pri bežnom používaní prať po 2 - 3 rokoch a pravidelne vetrať. Vždy udržujte podľa vyznačených symbolov a perte s 1/3 obvyklej dávky pracieho prášku, minimálne 5x plákať a odstreďovať maximálne 30 sekúnd, aby nedošlo k poškodeniu výplne. Vzhľadom k objemu paplónov je možné prať ich v práčkach s objemom bubna minimálne 7 kg suchej bielizne, inak by mohlo dôjsť k poškodeniu práčky.