0 ks - 0,00€ s DPH
Váš košík je prázdny!
kontakt
Nakúpte
priamo u Nás
v PEZINKU
Mapa
darcek
velkosti
Rozmer výrobku
Vám upravíme
Viac informácii
ihla

Zadarmo preprava nad 60 Eur + obratová zľava do 10% z neakciových produktov. Ďakujeme, že nemusíme prepúšťať. Prosíme o Vašu podporu pri kúpe našich produktov, ktoré máme označené ihneď. Naše ZŤP dievčatá z predajničky aj v čase karantény môžu a potrebujú pracovať (vybavovanie objednávok, balenie).  DPD KURIÉR prijíma len platby kartou, alebo platba vopred pri objednávke na našom eshope.

Naša chránená dielňa

Výška náhradného plnenia za nezamestnávanie osôb so zdravotným postihnutím pre rok 2019 je 1064.29 € (počet zamestnancov 20-46 vrátane) výška povinného odvodu 1197.32 € - za nezamestnávanie osôb so zdravotným postihnutím a pokuta za nesplnenie až 33 193,91 €. Zadajte zákazku našej chránenej dielni, ušetríte rozdiel 133.03 € medzi zákazkou a zaplatením povinného odvodu a navyše v plnej miere získate darčeky, alebo produkty potrebné pre Vaše podnikanie.
 

Výška náhradného plnenia za nezamestnávanie osôb so zdravotným postihnutím pre rok 2019 je 2128.27 EUR + DPH (počet zamestnancov 47-78 vrátane) 

Výška náhradného plnenia za nezamestnávanie osôb so zdravotným postihnutím pre rok 2019 je 3192.87 EUR + DPH (počet zamestnancov 79-..) 
 

Sme chránená dielňa a ponukou našich tovarov a služieb sa snažíme byť výhodným partnerom pre spoločnosti, ktoré zadaním zákazky našej chránenej dielni ušetria finančné prostriedky.

Ponúkame Vám náhradné plnenie – služby a tovar chránenej dielne.

Ak máte najmenej 20 zamestnancov a neplníte povinný podiel pracovníkov (3,2%) so zníženou pracovnou schopnosťou, potom odvediete štátu 1197.32 -€ za jedného občana so zníženou pracovnou schopnosťou, ktorého by ste mali zamestnávať.

Náhradné plnenie 2019– znamená objednať si tovar alebo službu v chránenej dielni za 1064.29 € a splníte si tým povinnosť voči štátu, a pre seba získate tovar, alebo službu za ktorú zaplatíte o 133.03 € menej ako pri zákonnej povinnosti.

Týmto spôsobom ušetríte svoje financie a získate za ne tovar alebo službu, ktorú skutočne využijete. Ako náhradné plnenie môžete využiť našu krajčírsku dielňu a dohodnúť sa na odbere produktov.

Pri výrobkoch našej chránenej dielne získate náhradné plnenie vo výške 100% z hodnoty tovaru, pri iných výrobkoch, ktoré predávame vo výške 10%.
Spokojnosť našich klientov napĺňame komplexnosťou služieb a tovaru, ktorý ponúkame.

Ako 100% náhradné plnenie môžete využiť:
Krajčírske práce a výroba: Na ušitie posteľných obliečok. Na plachty bavlnené, plachty jersey a froté. Na matracové chrániče. Vyšívanie loga na uteráky. Fleecové deky. Obrusy sviatočné, hotelové, teflónové. Cenové ponuky pripravujeme na mieru podľa množstva, rozmerov a materiálu.
Vybavenie pre materské školy. Pre sociálne zariadenia, pre hotely a penzióny a iné firmy, ktoré nás potrebujú. Máme tovar pre domácnosti. Našou prioritou je „šitie na mieru“.
Všetko presne podľa Vašich predstáv.
Administratívna práca: podľa konzultácie, čo zákazník potrebuje, archivácia, triedenie dokumentov, príprava podkladov pre účtovníkov.
Baliace činnosti: balenie výrobkov, vkladanie do obalov, atď., darčekové medové, čajové balíčky .....

Ako 10% náhradné plnenie môžete využiť:
Náhradne plnenie 10% sa vzťahuje na tovar ktorý nevyrábame, len predávame.
Podľa ponuky nášho e-shopu, alebo písomnej ponuky na vyžiadanie

Zákonné povinosti, ktoré predstavuju pre spoločnosti zamestnávajúce viac ako 20 zamestnancov, si môžete stiahnúť na tejto našej stránke.

Štatút chránenej dielne EVENITŠtatút chránenej dielne EVENIT