0 ks - 0,00€ s DPH
Váš košík je prázdny!
kontakt
Nakúpte
priamo u Nás
v PEZINKU
Mapa
darcek
velkosti
Rozmer výrobku
Vám upravíme
Viac informácii
ihla

Naša chránená dielňa

Výška náhradného plnenia za nezamestnávanie osôb so zdravotným postihnutím pre rok 2019 je 1064.29 € (počet zamestnancov 20-46 vrátane) výška povinného odvodu 1197.32 € - za nezamestnávanie osôb so zdravotným postihnutím a pokuta za nesplnenie až 33 193,91 €. Zadajte zákazku našej chránenej dielni, ušetríte rozdiel 133.03 € medzi zákazkou a zaplatením povinného odvodu a navyše v plnej miere získate darčeky, alebo produkty potrebné pre Vaše podnikanie.
 

Výška náhradného plnenia za nezamestnávanie osôb so zdravotným postihnutím pre rok 2019 je 2128.27 EUR + DPH (počet zamestnancov 47-78 vrátane) 

Výška náhradného plnenia za nezamestnávanie osôb so zdravotným postihnutím pre rok 2019 je 3192.87 EUR + DPH (počet zamestnancov 79-..) 
 

Sme chránená dielňa a ponukou našich tovarov a služieb sa snažíme byť výhodným partnerom pre spoločnosti, ktoré zadaním zákazky našej chránenej dielni ušetria finančné prostriedky.

Ponúkame Vám náhradné plnenie – služby a tovar chránenej dielne.

Ak máte najmenej 20 zamestnancov a neplníte povinný podiel pracovníkov (3,2%) so zníženou pracovnou schopnosťou, potom odvediete štátu 1197.32 -€ za jedného občana so zníženou pracovnou schopnosťou, ktorého by ste mali zamestnávať.

Náhradné plnenie 2019– znamená objednať si tovar alebo službu v chránenej dielni za 1064.29 € a splníte si tým povinnosť voči štátu, a pre seba získate tovar, alebo službu za ktorú zaplatíte o 133.03 € menej ako pri zákonnej povinnosti.

Týmto spôsobom ušetríte svoje financie a získate za ne tovar alebo službu, ktorú skutočne využijete. Ako náhradné plnenie môžete využiť našu krajčírsku dielňu a dohodnúť sa na odbere produktov.

Pri výrobkoch našej chránenej dielne získate náhradné plnenie vo výške 100% z hodnoty tovaru, pri iných výrobkoch, ktoré predávame vo výške 10%.
Spokojnosť našich klientov napĺňame komplexnosťou služieb a tovaru, ktorý ponúkame.

Ako 100% náhradné plnenie môžete využiť:
Krajčírske práce a výroba: Na ušitie posteľných obliečok. Na plachty bavlnené, plachty jersey a froté. Na matracové chrániče. Vyšívanie loga na uteráky. Fleecové deky. Obrusy sviatočné, hotelové, teflónové. Cenové ponuky pripravujeme na mieru podľa množstva, rozmerov a materiálu.
Vybavenie pre materské školy. Pre sociálne zariadenia, pre hotely a penzióny a iné firmy, ktoré nás potrebujú. Máme tovar pre domácnosti. Našou prioritou je „šitie na mieru“.
Všetko presne podľa Vašich predstáv.
Administratívna práca: podľa konzultácie, čo zákazník potrebuje, archivácia, triedenie dokumentov, príprava podkladov pre účtovníkov.
Baliace činnosti: balenie výrobkov, vkladanie do obalov, atď., darčekové medové, čajové balíčky .....

Ako 10% náhradné plnenie môžete využiť:
Náhradne plnenie 10% sa vzťahuje na tovar ktorý nevyrábame, len predávame.
Podľa ponuky nášho e-shopu, alebo písomnej ponuky na vyžiadanie

Zákonné povinosti, ktoré predstavuju pre spoločnosti zamestnávajúce viac ako 20 zamestnancov, si môžete stiahnúť na tejto našej stránke.

Štatút chránenej dielne EVENITŠtatút chránenej dielne EVENIT