0 ks - 0,00€ s DPH
Váš košík je prázdny!
kontakt
Nakúpte
priamo u Nás
v PEZINKU
Mapa
darcek
velkosti
Rozmer výrobku
Vám upravíme
Viac informácii
ihla

Nepriepustný matracový chránič MICROPUR SOFT

Skladové číslo:
SKU: SCQ-MACH-024
Cena: 42,90€
Cena bez DPH: 35,75€

Dostupné možnosti

*
*
*
Dostupnosť: 1-5 dní
Množstvo: ks
 
Obľúbený produkt Porovnať produkt

Obojstranný nepriepustný matracový chránič MICROPUR SOFT je výnimočne hebký a pohodlný pre komfortný spánok. Jednu stranu tvorí príjemná, hebká a mäkká tkanina z mikrofleecu, druhú stranu jemné mikrovlákno. Vnútorný nepriepustný záter je tak chránený z obidvoch strán proti poškodeniu, čím je zaistená jeho dlhodobá životnosť. Výplň tvorí rúno z polyesterových dutých vlákien pre väčší komfort a pocit pohodlia počas spánku.
Matracový chránič chráni matrac, predlžuje jeho životnosť a prispieva k vysokej hygiene lôžka. Upevňuje sa jednoducho pomocou gumičiek v rohoch.

Materiál tkanina: obojstranný: 100% polyester-mikrofleece, 100% polyester mikrovlákno + vnútorná nepriepustná vrstva 100% polyuretán
Výplň:    100% polyester rúno
Pranie:   60°C
Rozmery:   90x200, 180x200

Matracové chrániče sú určené k inštalácii priamo na matrac a okrem ochrany lôžka tiež zvyšujú pohodlie ležania a vytvárajú vyvážený pocit tepla. Iste ich ocenia mnohí, ktorí potrebujú zabezpečiť čisté a zdravé prostredie v spálni kvôli alergiám na bytový prach a roztoče. Rodičia alergikov dobre vedia, že v miestnosti by nemali používať závesy, záclony, koberce a iné dekoračné textílie, ktoré sú v podstate lapačmi prachu. Zamedziť výskytu roztočov v spálni je veľmi ťažké, je však možné obmedziť ich počet a schopnosť rozmnožovania pravidelným sledovaním hygieny lôžka. Roztočom sa darí hlavne v posteliach, kde absorbujú vlhkosť a živia sa odumretými kožnými bunkami ľudského tela. Mikroskopické exkrementy roztočov obsahujú enzým, ktorý vyvoláva alergické reakcie. Znížiť množstvo roztočov sa dá aj vypraním posteľnej bielizne, prestieradla, vankúša alebo prikrývky. Najviac roztočov je však zvyčajne v matraci, ktorý nie je možné tak často obmieňať. Práve preto je vhodné použiť matracový chránič, ktorý slúži ako účinná bariéra proti roztočom a dá sa pravidelne prať. Matracové chrániče sú dobrou investíciou, pretože šetria matrac ako taký. Je určite oveľa jednoduchšie vyprať matracový chránič ako vyčistiť celý matrac, s ktorým ste vlastne spokojní a jeho jediným nedostatkom je vrchný poťah, ktorý by potreboval výmenu.