0 ks - 0,00€ s DPH
Váš košík je prázdny!
Nakúpte
priamo u Nás
v PEZINKU
Mapa
Rozmer výrobku
Vám upravíme
Viac informácii

Vianočné obliečky, vianočné obrusy a vianočné deky

Napísané: 2015-10-30 Počet prečítaní: 3677
  Najpredávanejšie obliečky minulých sviatkov Veľmi jemné a mekkučké posteľné obliečky z bavlneného saténu FRESH 3D aj tento rok iba v obmedzenom množstve. Zapínanie na zips, 100% bavlna, 1x70x90+1x140x200.   Ihneď k odberu   Vianočné obrusy ktoré nepodliehajú móde Vianoce s...
 


Najpredávanejšie obliečky minulých sviatkov
Veľmi jemné a mekkučké posteľné obliečky z bavlneného saténu FRESH 3D aj tento rok iba v obmedzenom množstve. Zapínanie na zips, 100% bavlna, 1x70x90+1x140x200.
 
Ihneď k odberu
Vianočné obliečky
 
Vianočné obrusy ktoré nepodliehajú móde
Vianoce sú jedinečným časom v roku, ktorý trávime spolu so svojimi blízkymi pri stole.
Na zdôraznenie jedinečnosti Vašej jedálne odporúčame kolekciu Christmas, ktorá dodá Vášmu domovu eleganciu a vkus.Kolekcia Christmas prináša aj naturálne tkaniny s prímesou ľanu v škandinávskom štýle. Dostupná aj metráž na predaj.
Viac info
Vianočné obrusy
Vianočná deka?
Deky Greno Magic Night, to je kúzlo zmyselného, teplého dotyku - sen o pritúlení do zamatovo jemnej deky, ktorá Vás ukolíše teplom a mäkkosťou kvetov bavlny. Závan vetra jesene prináša nové premyslené vzory elegantných prikrývok Magic Night. Za chladných večerov nás zahrejú výnimočné ľahké a hebké deky Greno v jemných eko farbách. Strapce na deke nie sú.
Viac info
Zimná deka