0 ks - 0,00€ s DPH
Váš košík je prázdny!
kontakt
Nakúpte
priamo u Nás
v PEZINKU
Mapa
darcek
velkosti
Rozmer výrobku
Vám upravíme
Viac informácii
ihla

Vzorované deky
Vzorované deky

Hebkosť bavlny priamo zvádza k zahaleniu do jemnej deky s veľmi hustým vlasom. Krásne zladené farby vás pohladia na duši. Stačí si len vybrať deku, ktorá vám bude robiť spoločnosť nielen o chladných večeroch.
Ponúkame aj originálne deky s reliéfnou štruktúrou, ktorá podčiarkuje nežnú eleganciu interiérového doplnku. Sme totiž názoru, že deka vás má zahriať a hlavne má byť krásna .
Starostlivo vybrané nadčasové vzory a jemné farby sú doplnené technikou vytlačeného vzoru, ktorý je označovaný aj ako embosovaný povrch.


Deky patria do každej domácnosti a majú pestré možnosti využitia. Je len na vás, či to bude hrejivá prikrývka alebo ozdobný prehoz. Vyberáme a odporúčame značky ScanQuilt, Matejovský, Greno. Všetky deky v tejto kategórii ponúkame v rôznych veľkostiach, takže si vyberie naozaj každý. Dajú sa pohodlne udržiavať praním v práčke na 30-40 ° C.

Filter
Cena
Výrobcovia
26
12
15
materiál
99
337
319
263
veľkosť
451
177
165
122
Skladom
2

Zadarmo preprava nad 60 Eur + obratová zľava do 10% z neakciových produktov. Ďakujeme, že nemusíme prepúšťať. Prosíme o Vašu podporu pri kúpe našich produktov, ktoré máme označené ihneď. Naše ZŤP dievčatá z predajničky aj v čase karantény môžu a potrebujú pracovať (vybavovanie objednávok, balenie).  DPD KURIÉR prijíma len platby kartou, alebo platba vopred pri objednávke na našom eshope.