0 ks - 0,00€ s DPH
Váš košík je prázdny!

Predajňa v Pezinku je otvorená denne 8:30-18:00. Vyzdvihovanie objednávok + nákup domácich potrieb, potravín (čaje, medy, mandle,..)
Svojou objednávkou podporuješ zamestnanosť ZŤP ľudí v našom sociálnom podniku. Ďakujeme!

Dekoračná obliečka na vankúš CELIA ocelová

Skladové číslo:
SKU: EF349679
Cena: 12,00€ 16,80€
Cena bez DPH: 10,00€ 14,00€

Dostupné možnosti

*
*
*
Skladom: IHNEĎ
Množstvo: ks
 
Obľúbený produkt Porovnať produkt
Akcia
Dekoračná obliečka na vankúš CELIA ocelová

Správne vybrané doplnky rozhodujú o atmosfére celého bývania. Objavte fenomenálnu kolekciu vankúšov CELIA s jemnýn dlhým vlasom a lesklou niťou, ktorá nielen senzačne oživí a skrášli váš interiér, ale tiež vám umožní relaxovať na pohovke. Mäkké a príjemné na dotyk ich robia príjemnými. Táto línia pozostáva z radu farieb, ktoré je možné ľubovoľne kombinovať a vytvoriť tak mimoriadne efektívne kombinácie farieb. Každá obliečka na vankúš má na jednej strane zošitý zips. Hľadáte glamour interiérové doplnky? Kolekcia dekoratívnych vankúšov CELIA je skvelou voľbou.
Upozornenie: vankúš má dlhý vlas iba z jednej strany a ukončenie týchto dlhých vlasov je zatkané do pevnejšej väzby... preto odporúčame na dekoratívny charakter. Vankúš pevne drží tvar.
Rozmer: 40x40 cm, Zapínanie na zips,  obliečka je bez náplne, v prípade že si želáte aj vankúšovú náplň, vyberajte tu: VANKÚŠOVÁ výplň
Materiál: 100% mikrovlákno
Pranie: 30 st. c.