0 ks - 0,00€ s DPH
Váš košík je prázdny!

Zľava 10% na neakciový tovar EVENIT10ALL. VÝPREDAJ v časti VIANOCE 2021. Nákupom podporujete zamestnanosť ZŤP. AĎakujeme

ALOEVERA vankúš

Skladové číslo: MAT3321
SKU: MSS-VA-005
Cena: 15,96€
Cena bez DPH: 13,30€

Dostupné možnosti

*
*
Skladom: IHNEĎ
Množstvo: ks
 
Obľúbený produkt Porovnať produkt

Extrakty z kaktusu AloeVera blahodarne pôsobia na kožu a posilňujú relaxačné účinky pánku. Paplón počas používania postupne uvoľňuje extrakty zo svojich vlákien, ktoré zabezpečujú ničenie baktérií a roztočov.  Úprava antimosquito vás chráni pred komármi a zabezpečuje pokojný a nerušený spánok.
Vankúše sú so zipsom pri rozmere 50x70cm, 70x90cm.
Ide o vankúš vo vankúši, môžete regulovať množstvo náplne a tak si prispôsobiť hrúbku vankúša. Kedykoľvek si viete náplň doplniť, alebo odobrať. Lepšie pre samostatné pranie samotnej obliečky vankúša.Vankúšová výplň má zips a rovnako má zips aj samotný poťah na vankúši.
Upozornenie: vankúšik s rozmerom 40x60 nemá zips

Poťahová látka: zmesová tkanina bavlna/PES, zelená, ALOEVERA úprava
Termovýplň - vankúš: Hollow-Fill vlákno s tvarovou pamäťou, gramáž 1200 g/m2

Vankúše na zips (50x70cm, 70x90cm),  sú plnené špeciálnou zmesou jemných dutých vlákien a guličiek vyrobených z prírodnej peny BIOGREEN. Ricínový olej, z ktorého je pena vyrobená zabezpečuje návrat k prírode. Tento olej je známy už desaťročia pre svoje dezinfekčné a medicínske využitie. Guličky Biogreen si zachovávajú tvarovú stálosť, zabraňujú zľahnutiu, čím výrazne predlžujú životnosť vankúšov. Napúšťanie guličiek výťažkami z kaktusu Aloe Vera navyše zvyšuje hygienu a arómaterapia má uvoľňujúce a relaxačné účinky počas spánku.